بیانیه حریم خصوصی

تارنمای اداره کل امور عشایر استان چهارمحال وبختیاری برای حفظ حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوانی قائل است در این بیانیه شرح می‌دهیم که چه اطلاعات ،چگونه از کاربران این مجموعه دریافت ، به چه منظور استفاده و چگونه از آن محافظت می گیرد.
برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.
به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
تارنمای امور عشایر استان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
• چه اطلاعاتی ممکن است از شما دریافت کنیم:
اطلاعلات هویتی : مانند نام، نام خانوادگی،شماره ملی،شماره دفترچه عشایری
اطلاعات تماس از جمله :شماره تلفن ،آدرس و آدرس نامه الکترونیک
با اطلاعاتی دریافتی از شما چه می کنیم:
ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و به طور خاص برای اهداف ذیل استفاده می کنیم
ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران بالقوه
اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه ارائه آن ها
امکانات جدید، پیشنهاد های ویژه و یا دیگر اطلاعات
امنیت اطلاعات:
این اداره کل حفاظت و حراست اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهمی می داند. همچنین می توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می شود در هرحال تعهدات و مسئولیت های ما محدود به توانایی ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود شما می توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی ما مطلع شوید .در بخش پیوندها ، پیوند های فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند که ما بر این سایت ها کنترلی نداریم این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارد که ما پیشنهاد می‌کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها بیانیه حریم شخصی آنها را مطالعه فرمایید.

15-آوریل ماه-2019

35

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲