رئيس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد: اختصاص ۱۰۰ میلیون ریال وام به خانوارهاي عشايري آسيب ديده از زلزله

رئيس سازمان امور عشایر ایران و هیئت همراه از مناطق عشایری آسیب دیده سرپل ذهاب بازدید و با آسيب ديدگان حادثه غمبار زلزله ابراز همدردي كردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان امور عشاير ايران، كرمعلي قندالي روز دوشنبه ۲۹ آبان در سفر به استان كرمانشاه در بازديد از مناطق عشايري آسيب ديده از زلزله گفت: باید با همت و تلاش مضاعف و رفع کاستی های ناشی از خسارات زلزله مرهمی بر آسیب دیدگان این حادثه علی الخصوص عشایر غیور منطقه بگذاریم.

وي با تسلیت درگذشت جمع کثیری از هموطنان و عشاير غيور در زلزله غرب كشور و آرزوی صبر و بردباري برای بازماندگان آنان از اختصاص وام یکصد میلیون ریالی با بهره ۴ درصد و بازپرداخت پنج ساله برای جبران گوشه ای از خسارت های وارده به هر یک از خانوار های عشایری منطقه خبر داد.

قندالي با تقدیر از مجموعه اداره کل امور عشایر استان کرمانشاه که شبانه روز و پا به پای دیگر نهادها و با بکار گیری تمام توان و امکانات در مناطق عشایری حضور فعال دارند ابراز امیدواری کرد در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد برطرف شدن مشکلات ناشی از حادثه زلزله در نقاط آسیب دیده باشیم.

رئيس سازمان امور عشایر ایران خاطرنشان كرد: تا رفع تمامی مشکلات و رنج ها در کنار عشایر عزیز آسيب ديده از زلزله خواهیم ماند.

در این بازدید، مدیر حوزه ریاست سازمان امور عشایر و مدیرکل امور عشایر کرمانشاه رئیس سازمان امور عشایر را همراهی می کردند.

22-نوامبر ماه-2017

504

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲