رئیس سازمان امور عشایر ایران: رسالت روابط عمومی ها شناساندن سیمای واقعی زندگی عشایر است

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: رسالت روابط عمومی ها این است که سیمای واقعی زندگی عشایر را به جامعه و مسئولین انتقال دهند تا از ظرفیت عشایر در پیشبرد اهداف ملی استفاده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در گردهمایی سراسری مسئولین روابط عمومی امور عشایر استان های کشور با بیان این مطلب اظهار داشت: روش زندگی و نجابت عشایر به گونه ای است که خیلی زبان گویا ندارند و این رسالت و وظیفه روابط عمومی های امور عشایر کشور را برای بیان نیازها و مسائل و مشکلات جامعه عشایری دو چندان می کند.

وی با بیان اینکه رویکرد روابط عمومی ها باید برقراری ارتباط دو سویه با مردم و جامعه هدف باشد، افزود: یکی از نگرانی های جدی ما اینست که عشایر کشور به درستی معرفی و شناخته نشده اند و گاه بعنوان افرادی کم بضاعت دیده می شوند.

قندالی ادامه داد: رسالت روابط عمومی های امور عشایر کشور این است که صورت واقعی زندگی عشایر را به جامعه و مسئولین انتقال دهند تا از ظرفیت عشایر در پیشبرد اهداف ملی استفاده شود.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها باید با عشایر ارتباط بیشتری داشته باشند، بیان داشت: در سازمان امور عشایر و در واحدهای استانی کار به معنای واقعی کلمه به صورت جهادی انجام می شود و با این بضاعت و نیروی های اندک انصافا همکاران خوب زحمت می کشند و اطلاعات خوب انتقال داده می شود و البته نقدهایی هم وجود دارد.

وی بی بیان اینکه در حوزه بین الملل نیز فعالیت هایی آغاز شده است، گفت: در این خصوص رایزنی هایی با دفتر امور بین املل و سازمان های تخصصی وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته و انشالله در آینده ظرفیت های تولیدی، فرهنگی و اجتماعی عشایرایران در مجامع بین امللی بصورت پر رنگ تری معرفی خواهد شد.

قندالی با تاکید بر اینکه در نشست های سازمانی، روابط عمومی ها باید حتما حضور داشته باشند، خاطرنشان کرد: بر همین اساس در سازمان امور عشایر شورایی تحت عنوان “شورای روابط عمومی” تشکیل شده است تا با استفاده از ظرفیت های واحدهای استانی و ستادی فعالیت های روابط عمومی موثرتر از گذشته انجام شود.

گفتنی است، گردهمایی یکروزه مسئولین روابط عمومی های امور عشایر سراسر کشور روز یکشنبه ۱۷ دی ماه با حضور حجت الاسلام حسین کاشی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر، هومن فتحی مدیرکل دفتر امور بین الملل و سازمان های تخصصی وزارت جهاد کشاورزی، شهاب سیدمحسنی معاون مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، و اعضای شورای روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران در تهران برگزار شد.

09-ژانویه ماه-2018

339

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲