مدیرکل امور عشایر استان در گذشت جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراین را تسلیت گفت

بازگشت همه به سوی اوست

پرواز، همیشه آرزو نیست… گاه حسرتی است که داغِ خاطرش هرگز زدوده نمی ‎شود. بازهم دی ‎ماه و خاطرات تلخ پرواز،هنگامه‎ ای که سردارِ دل‎هایمان آسمانی شد، داغ جای خالیِ جان‎باختگان سانحه‎ی هوایی سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین، به‌ویژه جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان کشورمان، و دل‎ سوخته‎ی خانواده محترم ایشان، در این‎روزهای سردِ دی‎ماه، بازهم خاطرِ ملت‎مان را حزین کرد. ناخواسته زمزمه‎ی تلخ‎اش می‎آید که «ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می‌رود…»؛ آرامِ جانِ خانواده‎ی محترم جان‎باختگان حادثه‎ی امروز، پروازشان ابدی شد.

ضایعه درگذشت آن عزیزانِ از دست رفته را خدمت خانواده محترم ایشان و عموم هموطنان‎مان تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال، برایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامت آرزومندم.»

لازم به ذکر است چهارشنبه ۱۸ دی ماه یک فروند هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال که از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کی‌یف پرواز کرده بود، پس از قطع ارتباط با بخش کنترل ترافیک، حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد. این هواپیما دارای ۱۶۷ مسافر و ۹ نفر خدمه پروازی بود که همگی جان باختند.

یحیی حسین پور

مدیرکل امور عشایر استان چهارمحال و بختیاری

14-ژانویه ماه-2020

27

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲