برگزاری جشن عشایری ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای عزیز آباد سفلی شهرستان اردل

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان:
این مراسم به همت کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر و اداره کل امور عشایر شهرستان اردل در روستای عزیز آباد سفلی برگزار شد.
در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین رشیدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل امور عشایر استان و مسئولین شهرستان اردل برگزار شد،سرپرست اداره امور عشایر این شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و گرامی داشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش به بیان ویژگیهای شخصیتی بارز این شهید پرداخت.
همچنین در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل امور عشایر استان نیز ضمن اشاره به تأثیرات و دستاوردهای انقلاب در رشد و پیشرفت کشور یاد آور شد: عده ای فکرهایی در سرداشتندکه انقلاب به چهل سالگی نرسدولی کور خواندند و دیدند که مردم محکم پای انقلاب خود ایستاده آمد.
حجت‌الاسلام رشیدی دهه فجر را آیینه درخشش خورشید اسلام دانست و افزود:این دهه فرصتی برای تبیین خدمات ارزنده نظام و دستاوردهای انقلاب به مردم است.
در این مراسم سرهنگ ایزدی مسئول بسیج حوزه عشایری استان،مهندس شاهبندری مدیر کارگزاری بیمه روستائیان و عشایر استان،مهندس فرشید بخشدار اردل، مهندس خلیلی معاون جهاد کشاورزی اردل،مهندس رضایی رئیس تعاون روستایی اردل و جمعی از مسئولین روستا نیز حضور داشتند.
در پایان این مراسم با اهدای جوایز از نفرات منتخب مسابقه فرهنگی،گروه سرود و دو نفر از فعالین روستا در حوزه کشاورزی تجلیل شد.

07-فوریه ماه-2020

5

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲