رئیس سازمان امور عشایر ایران: ۲۵۱۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به عشایر کشور پرداخت شد

رئیس سازمان امور عشایر گفت: در دو سال گذشته دو هزار و ۵۱۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در اختیار عشایر کشور قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا، کرمعلی قندالی روز پنجشنبه ۲۱ مرداد، در دیدار با سران عشایر استان اردبیل با حضور آیت الله حسن عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، اظهار داشت: همچنین در این مدت بیش از ۵۰۰ هزار تن علوفه از طریق اتحادیه های تعاونی عشایری با بازپرداخت شش تا ۹ ماهه در اختیار عشایر قرار گرفته است.

وی گفت: حمایت از تشکل های عشایری زیر بنای فعالیت های وزارت جهاد کشاورزی را تشکیل می دهد و باید کلیه مشکلات در اتحادیه های عشایری رفع شود و این اتحادیه ها با انسجام و اتحاد در مسیر خدمت به عشایر قدم بردارند.

قندالی اضافه کرد: تاکید بر این است که می بایست در تمامی موارد منزلت اجتماعی عشایر حفظ شود و پایه و اساس نگرش فرهنگی به جامعه عشایری باید به گونه ای باشد که مقام و منزلت عشایر حفظ شود.

رئیس سازمان امور عشایر تصریح کرد: عمل به فرامین و دستورات مقام معظم رهبری در حمایت و پشتیبانی از عشایر و خدمت به این قشر زحمتکش باید نقشه راه مسؤولان در خدمتگزاری قرار بگیرد.

14-آگوست ماه-2016

1,054

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲

العربية简体中文Englishفارسی