معرفی برترین های مسابقات تیراندازی عشایر بسیجی کشور در شهرکرد

به گزارش خبرگزاری ایرنا: مسابقات تیراندازی عشایر بسیجی سراسر کشور روز دوشنبه با معرفی برترین ها، در مجموعه تیراندازی نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
مسئول بسیج عشایری کشور در اختتامیه مسابقات تیراندازی بسیجیان عشایر گفت: روحیه انقلابی و جهادی باید در جامعه ترویج یابد و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و روحیه انقلابی همه مشکلات را می توان رفع کرد.
به گزارش ایرنا، سردار پاشا محمدی افزود: عشایر همواره در تحقق آرمان های انقلابی اسلامی پیشگام بوده اند و نقش این قشر در تحقق اقتصادی مقاومتی قابل تقدیر است.
وی گفت:شناخت دشمن وظیفه همگانی است و باید دانست که آمریکا برعهد و پیمان خود وفادار نیست و باید در برابر توطئه استکبار جهانی هوشیار و بصیر بود.
فرمانده بسیج جامعه عشایری چهارمحال و بختیاری گفت: در این دوره از مسابقات ۶۳ نفر از بسیجیان عشایر از ۲۱ استان حضور داشتند.
سرهنگ پاسدار اکبر رئیسی افزود: از هر استان سه منتخب حضور داشتند که این منتخبین در استانها خود رتبه های برتر تیراندازی را کسب کرده بودند.
وی خاطرنشان کرد: این مسابقات با هدف ارتقاء توان رزمی بسیجیان عشایر در مقابله با تهدیدات بسیجیان با ولایت و اعلام هشدار به دشمن برگزار شد.
در این دوره از مسابقات ، گودرز موگوئی از اصفهان، علی محمد دهقانی از لرستان، مجید کریم پور از سمنان، اصغر نژادمحمدی از کرمان، روح الله سنائی افروز از کرمان، حبیب الله یارم طلاقو از همدان و محمد رضا صفائی از سمنان حایز رتبه های برتر شدند. چهارمحال و بختیاری پس از استان فارس بیشترین جمعیت عشایری کشور را در اختیار دارد.

28-سپتامبر ماه-2016

1,201

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲

العربية简体中文Englishفارسی