دیدار مدیر کل امور عشایر استان با امام جمعه جدید شهرستان اردل

مدیر کل امور عشایر استان با امام جمعه جدید شهرستان اردل حجت الاسلام و المسلمین مهرداد بهرامی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان چهار محال و بختیاری، در این دیدار معاون و جانشین مدیرکل مهندس چراغپور، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل امور عشایر حجت الاسلام و المسلمین صیدالی، رئیس اداره امور عشایر شهرستان اردل مهندس محمودی و رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اردل مهندس نیکبخت حضور داشتند.
مهندس یحیی حسین پور ضمن تبریک انتصاب امام جمعه جدید شهرستان اردل به بیان گزارش عملکرد این اداره در خصوص خدمات ارائه شده به عشایر در دولت تدبیر و امید پرداخت، وی افزود: در سال گذشته حدود ۲۰ مبلغ در بین عشایر سراسر استان به امور تبلیغی و فرهنگی پرداختند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مهرداد بهرامی گفت: برای انجام کار نباید سیاسی کاری و خطی کاری را وارد کرد و فقط خود کار ملاک عمل قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه بحث فرهنگی در بین عشایر مغفول مانده است و دین و گرایش به آن در جهت رفع محرومیت فرهنگی و اقتصادی است افزود: عشایر جز اقشار کم توقع جامعه اند و خدمت به این افراد با ارزش است.
وی بیان داشت: بخشی از محرومیت، محرومیت علمی و فرهنگی است و باید اقداماتی جهت فراهم نمودن مسیری برای افزایش سطح علمی، حوزوی و دانشگاهی افراد مستعد عشایر انجام گیرد تا زمینه رشد و بالندگی جوانان با استعداد عشایر فراهم شود.

13-مارس ماه-2017

843

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲

العربية简体中文Englishفارسی