جلسه کارگروه های فنی تولید دام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان چهار محال و بختیاری جلسه کارگروه های فنی تولید دام با حضور مدیر کل امور عشایر ، مسئول صندوق بیمه بانک کشاورزی استان و سایر اعضای کار گروه در تاریخ ۱۵/۲/۱۳۹۷ راس ساعت ۱۱ ظهر در دفتر مدیر تشکیل شد.
در ابتدا مهندس یحیی حسین پور مدیر کل امور عشایر استان به ضرورت ایجاد بیمه دام عشایر اشاره و به بررسی مشکلات عشایر و خسارت های وارده به دام عشایر پرداخت . وی اضافه کرد باید تحولی در بیمه دام عشایر جهت بالا رفتن سطح پرداخت غرامت و تسهیلات انجام شود تا حداقل خسارت های وارده به دام عشایر جبران شود.
در ادامه دکتر نجاتی مسئول صندوق بیمه بانک کشاورزی استان با حساس و مهم دانستن بیمه دام عشایر ، سرمایه اصلی عشایر را دام آنها دانست و گفت :باید اقداماتی انجام شود تا در صورتی که عشایر دام خود را از دست میدهند جایگزینی جهت غرامت به آنها پرداخت شود، وی در ادامه گفت : مشکل یکی دو سال اخیر صندوق بیمه عدم پرداخت به موقع در آمد ها می باشد که باعث عدم رضایت در بین عشایر شده است و ابراز امیدواری کرد با هماهنگی بیشتر این مشکل حل و خدمات هرچه بهتر و بیشتر به عشایر صورت پذیرد. در پایان سایر اعضای کارگروه ها به بیان راهکارها جهت حل مشکلات موجود پرداختند.

07-مه ماه-2018

444

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲

العربية简体中文Englishفارسی