مدیر کل امور عشایر چهارمحال وبختیاری در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی “یحیی حسین پور” در این پیام آورده است: عید فطر زیباترین تصنیف وحدت است که در طلوعش، مسلمانان جشن بزرگ سرافرازی را به نماز می ایستند.
در بخشی دیگری از این پیام آمده است، عید فطر، روزی است که فطرت خداجوی آدمی به خویش باز آمده و پس از یک ماه ریاضت و معنویت، صفا و معرفت یافته و غبار از رخسار برگرفته است. از این روست که عید فطر در حقیقت عید فطرت است.
سپاس خداوند بزرگ را که توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخشش را در ماه رمضان در تقدیرمان مقدر و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه مبارک رمضان؛ ماه تهذیب و تزکیه نفس در روزها و شب های قدرش بار دیگر با یــاری از درگــاه پر مهـر و محبت بی نهایتش به آرامش وصــف ناشدنی و بی کران الهی دست یابیم.
در این پیام آمده است؛ رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان میرسد و جان های بیقرار و فطرت های پاک مشتاقان نعمت ، امیدواران ثواب و توبه کاران واقعی را از زنگارها زدوده و جلالی دوباره می بخشید.
اینجانب این عید بزرگ اسلامی به پیشگاه حضرت ولی عصر (ع)، رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مدظله العالی )، دولتمردان و همه مسلمین جهان، همکاران و مردم شریف استان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم .

14-ژوئن ماه-2018

549

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲

العربية简体中文Englishفارسی