سازمان امور عشایر از طریق آزمون استخدامی نیرو جذب می کند

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امور عشایر ایران از اعلام نیاز و جذب و استخدام نیرو توسط این سازمان، از طریق آزمون استخدامی فراگیر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امور عشایر ایران با اشاره به انتشار دفترچه راهنمای هفتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۸، اظهار داشت: سازمان امور عشایر ایران از طریق این آزمون ۱۸۸ نیروی متخصص جذب و استخدام می کند.

علیرضا رحیمی افزود: بر اساس اعلام سازمان امور اداری و استخدامی کشور؛ ثبت نام برای شرکت در هفتمين آزمون استخدامي فراگير دستگاه­ هاي اجرايي، از طریق سازمان سنجش و آموزش كشور به عنوان موسسه مجري، از روز چهارشنبه ۳ مهر آغاز و تا روز جمعه ۱۲ مهر ادامه دارد.

وی در خصوص رشته های تحصیلی مورد نیاز این سازمان که از طریق دفترچه راهنمای آزمون اعلام شده است، ابراز داشت: این سازمان واجدین شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای آزمون در رشته های دامپروری (۱۹ نفر)، زراعت (۵۹ نفر)، جنگل و مرتع (۴ نفر)، توسعه روستائی (۹ نفر)،  امور تشکل های تولیدی و کشاورزی (۲۶ نفر)، اصلاح نباتات و زراعت (۲۴ نفر)، حقوق (۱۰ نفر)، حسابداری (۲۶ نفر) و تحلیل گر سیستم (۱۰ نفر)، و کارشناس اقتصادکشاورزی (۱ نفر) را با احراز شرایط علمی، عمومی و مصاحبه و گزینش ذکر شده در دفترچه آزمون می پذیرد.

رئیس روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امور عشایر ایران  در خصوص زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نیز گفت: بر اساس اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور این آزمون روز پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ به صورت همزمان در سراسر كشور توسط سازمان سنجش آموزش كشور برگزار مي­شود و نتايج مرحله اول آزمون نیز ۴۵ روز پس از برگزاري آزمون اعلام خواهد شد.

رحیمی ادامه داد: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرايط عمومی، علمی و سني شركت در این آزمون می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشورwww.sanjesh.org  و مطالعه دفترچه راهنما و آگاهی از شرایط شرکت در آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

26-سپتامبر ماه-2019

1,033

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲

العربية简体中文Englishفارسی