برگزاری جلسه شورای نماز در اداره کل امور عشایر استان

به گزارش روابط عمومی:
صبح امروز جلسه شورای نماز با حضور مدیر کل،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه،معاونین و کلیه کارشناسان ستادی در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.
در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم اهمیت ترویج فرهنگ اقامه نماز ، راههای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین کارکنان و شرکت در نماز جماعت بحث و بررسی شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل امور عشایر استان در این جلسه با اشاره به اهمیت گسترش فرهنگ اقامه نماز اول وقت در میان کارکنان و خانواده های آنان برضرورت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی هرچه بیشتر در این خصوص تاکید کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رشیدی با بیان اینکه نباید انجام فعالیت های روزمره مانع از اقامه فریضه نماز اول وقت شود افزود:تهیه برنامه های منسجم و کار آمد و تشریح فضائل و ویژگی های اقامه نماز اول وقت بصورت جماعت در استقبال هرچه بیشتر کارکنان از برگزاری نماز جماعت در محیط کار موثر است.
وی خاطر نشان کرد:توجه عمیق کارکنان به انجام فرائض الهی در پیشرفت کارها و برخورد مناسب با ارباب رجوع نیز نقش بسزایی دارد.
در این جلسه همچنین گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در زمینه ترویج فرهنگ اقامه نماز در اداره کل امور عشایر استان ارائه شد.

25-ژانویه ماه-2020

135

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲

العربية简体中文Englishفارسی