کلنگ زنی پروژه احداث پل عشایری دم آب بادره دیناران و تامین آب آشامیدنی مناطق عشایری شهرستان اردل آغاز شد

عملیات اجرایی احداث پل عشایری دم آب بادره دیناران و آب رسانی مناطق عشایری شهرستان اردل آغازشد.

مدیر کل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت:عملیات اجرایی هم زمان طرح های مرحله نخست احداث پل عشایری و تامین آب آشامیدنی بهداشتی مناطق عشایری شهرستان اردل آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر چهارمحال و بختیاری :

یحیی حسین پور بیان داشتن :این طرح ها شامل آب رسانی به مناطق عشایری شهرستان اردل و وکلنگ زنی هم زمان پروژه احداث پل عشایری دم آب بادره دیناران شهرستان اردل با حضور دکتر کیانی فرماندار شهرستان و مهندس زمانپور مدیر کل بحران استان و دیگر مسولین شهرستانی کلنگ زنی و اجرایی کردید .

وی افزود این پروزه مسیر ارتباطی ۵۰۰خانوار عشایری و بیش از ۵۰۰۰راس دام عشایر را تسهیل می نماید که قبلا به صورت سنتی (جره)صورت می پذیرفت و باعث بروز تلفات جانی و مالی زیادی برای عشایر بوده را آسان می نماید.

مهندس حسین پور تصرح کرد :اعتبار در نظر گرفته شده برای پل عشایری دم آب بادره دیناران مبلغ۳۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال بوده که از محل اعتبارات بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)و ستاد بحران وتملک دارایی و ارزش افزوده وملی دستگاه اجرایی تامین کردیده است.

مدیرکل امور عشایر استان هم چنین بیان داشته :تامین آب شرب بادره دیناران با اعتبار ۲/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال از محل اعتبارات بند ه تبصره ۴به طول مسیر دو کلیومتر شروع که عشایر منطقه را از آب اشامیدنی سالم و تسهیل در برداشت اب بهرمند می نماید .

08-ژوئن ماه-2020

193

چاپ خبر تبدیل به PDF


ارتباط مستقیم با مدیرکل

مهندس یحیی حسین پور

تلفن مستقیم:   ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۲۹

فکس:    ۰۳۸۳۲۲۵۰۱۳۲

العربية简体中文Englishفارسی